19:13
0
sketchUp 2016

 Hayalleri çizimlere aktarabileceğiniz harika bir programın full sürümünü yazımızın sorundaki indirme linkini kullanarak indirebilirsin.

SketchUp 2016 programımız başlangıçta sadece bir mimarlık programı gibi gözüksede inanılmaz geniş bir kullanım alanına sahip 3 boyutlu çizim programıdır.Hayalini kurduğunuz evin tasarımını hazırlayabilirsin.Tasarımı size ait olan hayalinizdeki arabayı 3 boyutlu olarak çizebilirsin. Çizimlerin üzerinde hesaplama yapabileceğiniz bir mühendislik programıdır ayrıca.

Örnek vermek gerekirse aşağıda resmini gördüğünüz gemiyi ben tasarlayıp proje olarak sunumunu yaptım.Çizimdeki halatın gemi ile yaptığı açılar hesaplanarak özel hesaplama yöntemleri kullanılarak geminin üzerine rüzgar uygulandığında halatlara binen yükün hesaplanması ve bu hesaplamanın sonunda halatların bağlandığı yerler olan ''baba''lara binen yükün hesaplanması ve bu halatların kaç knot rüzgar karşısında dayanabileceğini hesaplayan programlar geliştirdim.Bu program sayesinde halatlara binen yükü sebep olarak halatlarda yaşanabilecek patlamalara ve bu patlamalar sonunda oluşabilecek can kayıplarının risklerini içeren bir makale hazırladım.

ergulemre-sketchUp


sketchUp 2016

sketchUp 2016

sketchUp 2016Birlikte çalıştığımız Turbobit.net sitesi indirme yapmayı kısıtlar ve sınırlandırır.Bu programı ve turbobit sitesine yüklenmiş milyonlarca program,oyun, film indirmek için kullanabilirsin.TURBO ERİŞİM satın alarak günlük 2 tl ye 1 hafta boyunca indirme yapabilirsin ;) Eğer beklerim ben 2 tl çok para dersen ücretsiz indirme seçeneği de mevcut ;)


0 yorum:

Yorum Gönder