15:36
2
resim yazı silme

  Sen farkına varmadan fotoğraf makinesinin resmin sağ alt tarafına tarih attığı oldu mu? Yada çok güzel bir fotoğrafta arkada istenmeyen bir kafa :) Peki çok güzel bir walpaper buldunuz ama üzerine reklam yazısı yapıştırılmış ve görseli bozuyor.Çözümü ise burada bulabilirsin. İnPaint Programı ile resimlerinin üzerindeki yazı, tarih, hatta objeleri silebilirsin.Photoshop programını kullanmak yerine pratik bir şekilde bu işlemlerin hepsini saniyeler içinde yapabilirsin.

resim obje silme


resim obje silmeNELER YAPABİLİRSİN?

Fotoğraf kadrajına istemeden girmiş obje veya kişilerin hemen silebilirsin ;)

Her türlü yazıyı resime zarar vermeden silebilirsin

Estetik olarak beğenmediğin bir ağacı bile yok edebilirsin


NASIL KULLANILIR?

  Öncelikle aşağıda verdiğim indirme linkinden dosyayı indirmelisin.Ardından rardan çıkardığın programımı kurmalısın.Dosyada ''keygen''e tıkla ve seri kodu kopyala.Ardından menüden serial girerek programı full yap.Şimdi örnekle anlatalım.

resim yazı silme


 Bu resmi programda açalım.

resim obje silme

 Silmek istediğiniz bölümü kırmızı ile seçiyoruz.Zoom yapıp işaretleyicinin boyutunu azaltmakta fayda var.

resim yazı silme


resim yazı silme

Ardından sil demen yeterli ;)

resim yazı silme

Yukardaki ağaç örneğide tamamen bana ait.Bu program için turbobit sitesinden preminium almana bence gerek yok.Zaten boyutu küçük.Fakat sitemize destek vermek istersen Turbobit sitesinden günde sadece 2 tl ye 1 haftalık TURBO ERİŞİM satın alabilirsin.Böylece Turbobit sitesine upload yapan onbinlerce siteden, milyonlarca içeriği SINIRSIZ,BEKLEMEDEN ve SERVER HIZ SINIRLAMASI OLMADAN 1 hafta boyunca indirebilirsin.Günde 2 tl beni yıpratır dersen ÜCRETSİZ ;)

Next
This is the most recent post.
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. kullanışlı programa benziyor her yazıyı olmasa da birçok yazıyı silecektir

    YanıtlaSil