21:45
0


 Zamanla bilgisayarında yüklediğin programlar, bilgisayarından kaldırsan dahi, bazı sistem dosyaları bellekte kalmaya devam ediyor. Hatta bunları geri dönüşüm kutundan bile silineni kurtarma uygulamasıyla tekrar yüklemek bile mümkün.Kısacası sildim sandığın dosyalar bile bilgisayarında yer kaplamaya devam ediyor.Bu da zamanla bilgisayarının yavaşlamasına, hatta bir süre sonra çökmesine sebep verebiliyor. Bunun yanı sıra klon dosyalar, başlangıç iyileştirilmesi yapılmamış bilgisayarlarda yavaşlamaya sebep oluyor.Kaçınız özellikle her yüklediği programın ayarlarına girip te ''başlangıçta çalıştır'' ayarını düzeltiyorsunuz? Bilgisayarın açılışında birden onlarca programı aynı anda açmaya çalışıyor.Peki bilgisayarın açıldığında açılacak programlarını sıraya sokacak bir uygulama var desem?Sadece bu mu? Açılış iyileştiricisinden tutun da, zararlı dosya tarayıcısına, disk doktoruna herşey sadece tek programda. Bilgisayarların yıllar geçtikçe yavaşlaması ise kader değil.Sadece kötü kullanım.!

Şimdi benimde yıllardır kullandığım, iobit'in sürekli yeni eklediği uygulamalarla beni çok şaşırtan Advace System Care 9.0.3 versiyonunundan biraz bahsedelim.Artından Advace System Care indirme nasıl yapılır, Advace System Care Full yapma anlatalım.Neler Yapabilirsin?

Casus yazılımları temizleyebilirsin

Güvenlik açıklarını kapatabilirsin

İnterneti hızlandırabilirsin

Kayıt defterini düzenleyebilirsin

Bilgisayarı yavaşlatan  kullanılmayan kısa yolları kaldırabilirsin

Çöp dosyalarını tek tıkla silebilirsin (çöp kutunu değil!! ''temp'' duydun mu hiç :)

Disk hatalarını bulup düzelttirebilirsin

TURBO moda alıp bilgisayarını gereksiz ram harcamalarını minimuma indirip, bilgisayarını uçurabilirsin.

Başlangıç hızlandırma ile bilgisayarın açılış hızını artırabilirsin.

Gereksiz tarayıcı eklentileri tek tıkla tespit edebilirsin.Böylece tarayıcı bazlı yavaş internet gezintin hızlandırabilirsin

DNS koruyucu ile DNS'ni değiştirmeye çalışan saldırılardan korunabilirsin

İzlenmekten korunmak için ''tarayıcı izleme karşıtı''nı kullanabilirsin.Böylece internette gezindikten sonra hayalet olursun :)

En güzellerinden birisi ''Giriş sayfası koruyucu'' Giriş sayfanın değimesini sağlayan virüslerden korunabilirsin.Biliyorum seninde bir kez bu başına geldi ve giriş sayfanı düzeltmek için forum forum dolaştın ;)

Kaldırılamayan virüslü program, uygulamaları ''zorla kaldır'' uygulamasıyla rahatlıkla kaldırabilirsin

PCtansfer ile bilgisayarını yedekleyebilirsin

Silinen kurtarıcı ile ''geri dönüşüm kutundan silmiş olsan bile dosyalarını geri getirebilirsin

İnan daha bunlar gibi bir sürü özellik ;)


Kurulum Nasıl Yapılır?

En aşağıda vereceğim linkten indirip rar dan çıkarın sonra programı açın.Kabul et ve Kur a tıklayın


%100 olana kadar bekleyin

 

Görüğünüz gibi en üstte "FREE" yazıyor.Bu demek oluyor ki programın bazı özellikleri kısıtlandırılmış.Yinede birçok özelliğini kullanabiliyorsunuz. Fakat sorun değil birazdan full yapacağız ;)
Full Yapma

Sağ altta ''lisans kodu gir'' e tıklayın


1 YILLIK Yeni Sorunsuz Lisans : E138C-690E1-C7C5D-1E384

Kodu girip ''şimdi kaydol diyin.


1 yıl boyunca ücretsiz ;)Yeni sürüm güncellenmiştir.IOBIT Systemcare v 10 indirmek için tıklayın.


v10 için 6 aylık key D3FA9-2E856-BDDFA-66174

Turbobit.net sitesiyle çalışmaktayız.Günlüğü sadece 2 tl den preminium alabilirsiniz.Güvenilir sitedir.Paypal ile SMS ile Kredi kartı ile satın alabilirsiniz.Ve 1 hafta turbobit.net sitesinden SINIRSIZ ve TURBO HIZDA indirme yapabilirsiniz.0 yorum:

Yorum Gönder