18:46
0

          Efsane Assassin's Creed oyunun dördüncü serisi yayınlandı.Süikastçilerin sadece karada olduğunu düşünüyorsanız yanıldınız.Oyunun 4. serisi olan Black Flag bizi karanlık denizlere götürecek. Bir solukta oynanacak bu oyunda karanlık denizlere korsanlarla beraber yelken açaçaksınız.Zaten oyunun haritasının büyük bölümünü de denizler oluşturacak. Korsanların birbirleriyle rekabetlerini ve deniz savaşlarını görecekseniz.Bence bu heycanı kaçırmayın derim.

        Bildiginiz üzere oyun modern zamandan geçmişe açılan bir kapıdan tarihi tekrar yaşıyorduk ve oyunun 3. serisinde modern zaman karakterimiz ölmüştü. Oyunun 4. serisinde bu yüzden başka bir karakterle oyuna devam ediyoruz.Ve modern zaman gösterimleri 4. seride daha az yer kaplıyor. Göreceli bi durum olsa da oyun daha güzel bir hale gelmiş diyebiliriz.

Karanlıklık denizlerde yelken açmaya hazır olun..                                                                      


                                          OYUNU İNDİR

İNDİRMEDEN ÖNCE OKU

    Oyunun boyutu büyük olduğu için indirme yavaş olacaktır.Daha hızlı indirebilmek için sms yoluyla 5 tl ye turbobitten preminium satın alabilirsiniz.Eğer indirme nasıl yapılır bilmiyorsanız bu yazıyı okuyun.

0 yorum:

Yorum Gönder